• Tarifeler & Paketler
 • Avealıyım
 • Faturalı

Pttcell Faturalı 44’lük Tarife

Pttcell’den Konuşturan 44’lük Tarife..Üstelik taahhüt yok !

Pttcell Faturalı 44’lük Tarife

Tarife Bilgisi

Tarifenin aylık sabit ücreti KDV ve ÖİV dahil 44 TL’dir.


Pttcell hattınızın fatura ödemelerini tüm PTT iş yerlerinden ve Pttmatik’lerden yapabilirsiniz. Ayrıca kredi kartı ile 7/24 faturanızı ödemek için tıklayınız veya Pttcell hattınızdan 788’i, diğer hatlardan ise 444 6 788 Pttcell Müşteri Hizmetleri’ni arayınız.


Abone alımına kapalıdır.


Detaylı bilgi için www.pttcell.com.tr adresini ziyaret ediniz.

Ücretlendirme

Pttcell Faturalılara
3500 Dk
Yurtiçi Her Yöne 200 Dk
Yurtiçi Her Yöne SMS 250 SMS
Yurtiçi Data Paketi Sınırsız*
Kota Aşımı SMS  30 Kr / Adet
Kota Aşımı Konuşma 30 Kr / Dk 

* Sınırsız internet, adil kullanım noktası olan 2 GB'a ulaştıktan sonra bağlantı hızı fatura dönemi sonuna kadar 128kbps'a düşer ve bu hız ile sınırsız internet erişimi sağlanır.

Tüm ücretlendirme detayları

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Avea Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.


Detaylar

Tarife Kapsamı ve Geçerlilik Detayları
 • Tarife kapsamında sunulan her yöne 1.500 dakika, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler, 444'lü aramalar, 788 numaralı Pttcell Müşteri Hizmetleri, 1xy yapısındaki özel servis numaralarını aramada kullanılabilir. 
 • Tarife kapsamında sunulan  her yöne 1.500 dakika; yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve 1xy yapısındaki özel servis numaraları hariç diğer özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarında kullanılamamaktadır.
 • Tarife kapsamında sunulan 250 SMS yurtiçi tüm operatörler ve sabit hatlara gönderimde geçerlidir.
 • İnternet kullanımları; 2 GB  limite ulaştıktan sonra bağlantı hızı fatura dönemi sonuna kadar 128kbps’a düşer ve bu hız ile sınırsız internete erişim sağlar. Ücretlendirme periyodu 1 byte'dır.
 • Tüm data hakları wap ve internet apn üzerinden yaratılan yurtiçi data kullanımları için geçerlidir. 
 • Faturalandırılmamış kullanım tutarları GUNCEL yazılarak 6000’e SMS gönderilerek sorgulanabilir. Sorgulama ücreti 0,99TL’dir(Aynı fatura dönemindeki 2 sorgulama sonrası servis kullanımı ücretsizdir).
 • Fatura kesim tarihine kadar kullanılmayan dakika, SMS ve data hakkı bir sonraki fatura dönemine aktarılmayacak, silinecektir.
 • Tarife kapsamındaki her yöne dakikalar ile görüntülü aramalar yapılabilir. 
 • Ücretlendirme periyodu; ses için grup içi ve her yöne dakikalarda 1sn, limit aşımlarında 6sn’dir.  SMS için adet, Standart internet için ise 1 Byte’dır.
 • Kalan kullanım miktarları 9333 ücretsiz olarak aranarak öğrenilebilir.
 • Tarife kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi, faturasız hattan faturalı hatta geçiş yapan müşterilerimiz adına düzenlenecek ilk faturalara, söz konusu fatura döneminde 15 günden fazla kullanım yapıldığı takdirde ilgili döneme ait tarife aylık ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığı takdirde ise ilgili döneme ait tarife aylık ücretinin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır. Faturalı hattan faturasız hatta geçiş, diğer operatörlere numara taşıma ve hat iptali yapılması durumunda çıkan son faturaya ise tarife aylık ücretinin tamamı yansıtılacaktır.
 • Hattınızla ilgili faturanıza yansıyacak olan vergilerin detayları için linkini tıklayınız.
 • Tarifenizde internet ya da internet paketiniz yoksa cepten internet kullanım ücretleri için linkini tıklayınız.

44 TL/ Ay

Pttcell Faturalılarla3500 DkYurt İçi Heryöne1500 DkHer Yöne250İnternetSınırsız