• Tarifeler & Paketler
  • Avealıyım
  • Faturalı

Emniyet Genel Müdürlüğü Kamu Teklifleri

Emniyet Genel Müdürlüğü Tarifeleri artık daha avantajlı!

Emniyet Genel Müdürlüğü Kamu Teklifleri

Tarife Bilgisi

Avea, Emniyet Genel Müdürlüğü çalışanlarına hem iş arkadaşlarıyla hem de sevdikleriyle çok daha avantajlı fiyatlarla konuşmalarına imkan veren “Emniyet Genel Müdürlüğü Kamu Tarifeleri”ni sunuyor.


Detaylar

Abonelik

Emniyet Genel Müdürlüğü çalışanlarının ve referans oldukları yakınlarının faydalanabileceği tarife, paket ve cihaz kampanyalarından kimliğini ve statüsünü belgelemek kaydıyla EGM kadrosunda çalışan veya emekli olmuş personel, Polis Akademisi, Polis Koleji ve Polis Meslek Yüksek Okulu öğrencileri de faydalanabilmektedir.

Nasıl Abone Olabilirim?

Numara taşıma, yeni hat tesisi ve Avea, Taraftar, TTNET ve diğer işbirliği faturasız tarifelerinden geçiş yoluyla tarifelere kayıt olmak isteyen müşterilerimizin Avea bayilerine giderek nüfus cüzdanı, Emniyet Genel Müdürlüğü kimliği ve geçiş formu doldurmaları gerekmektedir. Emniyet Genel Müdürlüğü tarifelerinden geçiş yapmak isteyen müşterilerimiz ise Avea bayileri ve Avea Müşteri Hizmetleri aracılığıyla geçiş yapabilirler. Diğer faturalı Avea tarifelerinden geçiş yapabilmek için yine kurum kimliği ibrazı gerektiğinden Avea bayilerine başvurulmalıdır.


Tarifelere, Avea bireysel faturalı tarifelerden geçiş işlemi ile abone olmak isteyen Kamu çalışanı olmayan müşterilerimiz, Avea Kamu tarifesi kullanmakta olan bir yakınları tarafından referans gösterilerek bu tarifelerden yararlanabilirler. Bir Avea Kamu hattından en fazla 3 referans gösterilebilir. Aynı zamanda Emniyet Genel Müdürlüğü Tarifeleri'ne mensup müşteriler kendi adlarına 7 hat alabilirler. Detaylar için tıklayın. 

Tarife Kapsamı ve Geçerlilik Detayları
  • Grupiçi kapsamında Emniyet Genel Müdürlüğü VPN1 Tarifesi, yurt içi olmak şartıyla tüm Emniyet Genel Müdürlüğü Protokol Tarifeleri ve genel Kamu Tarifeleri'yle ücretsiz konuşabilir. 
  • Emniyet Genel Müdürlüğü_VPN2, Kamu Mini, Kamu Midi, Kamu Maksi ve Kamu Mega Tarifeleri ise yurt içi olmak şartıyla tüm Emniyet Genel Müdürlüğü Protokol Tarifeleri ile 5400 dakika ücretsiz konuşabilir.
  • Cihaz Kampanyalarından yalnızca Kamu Mini, Kamu Midi, Kamu Maksi ya da Kamu Mega Tarifeleri’nden birinde olan müşteriler faydalanabilmektedir.
  • Tarifeler kapsamında sunulan ve bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan haklar ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir. Tarifeler kapsamındaki haklar devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
  • Hattınızla ilgili faturanıza yansıyacak olan vergilerin detayları için linkini tıklayınız.
  • Tarifenizde internet ya da internet paketiniz yoksa cepten internet kullanım ücretleri için linkini tıklayınız.
Kalan Kullanım Hakkı Sorgulama

Tarifenizde kalan dakika miktarını SES, kalan SMS miktarını SMS ve kalan internet kullanımlarınızı INTERNET yazıp 5555'e ücretsiz kısa mesaj göndererek öğrenebilirsiniz. SMS ile yapılan bilgilendirmelerde bu servis ses ve SMS kullanımları için 6 saat ve internet kullanımları için 12 saat öncesinin bilgilerini içerir.

Ayrıca Sesli Yanıt sistemimiz 9333’ü ücretsiz arayarak da kalan SES / SMS / internet haklarınızı öğrenebilirsiniz.  

444'lü Aramalar

444 ile başlayan aramaların ve özel servis numaralarına yapılan aramaların yurt içi ücretlendirmesi, eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir. Yurt içinde Avea hatlarınızdan yaptığınız 500 Avea Müşteri Hizmetleri aramaları, 1. dakikada sonlanması halinde 43,89 kuruş, 1 dakikadan fazla sürmesi halinde görüşme başına 45 kuruş olarak ücretlendirilmektedir.